O nas

Firma Natko Zaufaj Jakości  powstała w roku 2007. Od tego czasu dostarczamy i promujemy produkty wytworzone w oparciu o naturalne i przyjazne dla ciała i zdrowia ludzkiego preparaty. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie stałej relacji z klientem, którego opinie są dla nas podstawą do tego by ulepszać naszą ofertę oraz wprowadzać taką gamę towarową, która spełni oczekiwania naszych odbiorców. 


Strona internetowa , którą oddajemy na Państwa użytek ma za zadanie udzielić Państwu niezbędnych informacji dotyczących naszej oferty, ułatwić poznanie naszych produktów, zapoznawać z nowościami oraz mamy nadzieję, że będzie służyć jako platforma komunikacyjna. Jesteśmy w każdej chwili gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania, udzielimy informacji o aktualnych oraz planowanych działaniach marketingowych. 


Obecnie nasza oferta liczy kilkadziesiąt produktów cieszących się dużym zaufaniem ze strony naszych odbiorców. Oferowane i promowane przez nas marki są dostępne na rynku aptecznym i w sklepach zielarsko-medycznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani dalszą dystrybucją naszych produktów prosimy o kierowanie zapytań do Hurtowni Farmaceutycznych lub bezpośrednio da nas. 


Dla klientów indywidualnych oddajemy również do dyspozycji sklep internetowy który  umożliwi zakup naszych produktów w sposób łatwy, szybki  i przejrzysty.


Kupuj nasze produkty w serwisie Allegro z dostawą  FREEBOX_NOMARGIN.svg:

 Kupuj na Allegro w sklepie Natko

Zapraszamy!